Discoplexa4

OTWARTE od Piątku do Niedzieli od 21:30

REZERWACJE + 48 601 94 18 54

A4 BUS + 48 790 272 488

3 STREFY WIEKOWE, 5 SAL MUZYCZNYCH

DISCOPLEX A4 - Unikalny Klub z 3 Strefami Wieko­wymi!
Witajcie, Kochani Klubowicze!

Mamy przyjemność ogłosić, że DISCOPLEX A4 to nie tylko kolejny klub, to miejsce, które dba o różnorodność i zadowolenie każdego z Was! Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyny klub w Polsce dzielimy się na trzy wyjątkowe strefy wiekowe, dostosowując naszą ofertę do różnych preferencji i gustów. Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

STREFA 16+

Strefa Młodzieżowa: Dla naszych najmłodszych klubowiczów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nocnym życiem! W tej strefie znajdziecie się na sali KONCERTOWEJ i sali DANCEMIXX, gdzie czekają na Was najlepsze wydarzenia i najgorętsze imprezy klubowe. Startujemy z pełnym rozmachem, by wprowadzić Was w świat niezapomnianych doświadczeń!

STREFA 18+

Strefa Pełnoletnich: Dla tych, którzy mają już 18 lat i są gotowi na pełną gamę muzycznych doznań! Oferujemy aż 4 sale muzyczne: KONCERTOWA, DANCEMIXX, JAMAICA oraz DISCO DANCE. To miejsce, gdzie muzyka spotyka się z różnorodnością stylów, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Czekają na Was najlepsi DJ-e, świetna muzyka i niekończące się tańce!

STREFA 24+

Strefa Dojrzałych Klubowiczów: Dla tych, którzy docenili smak życia i chcą delektować się nim w doborowym towarzystwie. W tej strefie dostępne są wszystkie sale, a także ekskluzywna sala dla VIP klientów - BLACK GOLD. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort, elegancję i wyjątkowe doznania.
Nie czekajcie! Dołączcie do nas i przeżyjcie niezapomnianą noc w DISCOPLEX A4. Bez względu na wiek, mamy coś dla każdego!

DISCOPLEX A4 - Gdzie Różnorodność Spotyka Się z Doskonałością!
REZERWACJE