Klub

O KLUBIE

DISCOPLEX A4:

Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate doświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów. Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje  10 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony.

W czasie imprez duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla bezpieczeństwa i komfortu gości klub podzielony został na 2 strefy przeznaczone dla osób spełniających kryteria wiekowe:

- Sala Koncertowa (Klubowa) i DanceMixx wstęp od lat 16,

- Sala Disco-Dance, Black & White oraz Jamaica wstęp od lat 21,

W czasie weekendowych imprez w A4 na klubowiczów czeka mnóstwo atrakcji - najlepsza imprezowa muzyka prezentowana przez najlepszych DJ’ów, koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, doskonałe nagłośnienie (systemy firmy BOSE) i oświetlenie (CLAY PAKY/GLP), pokazy laserowe (unikatowy w skali europejskiej laser dużej mocy firmy LOBO), pełna klimatyzacja, efekty pirotechniczne, a także system wyrzutni CO2 (efekt szybkiego schładzania).

„Imprezy Dużego Formatu” w A4 to niezapomniane muzyczno-wizualne show tworzone z myślą o Was drodzy klubowicze i przede wszystkim z Waszym udziałem! Gorąco zapraszamy - dołączajcie do naszej imprezowej społeczności! Kolejna okazja już w najbliższy weekend :)

 

KILKA WAŻNYCH DAT:

  • 1996  Dokładnie 20. lipca 1996 roku w miejscu, gdzie dziś znajduje się sala koncertowa Discoplexu A4 rozpoczyna działalność dyskoteka „Relax”. Warto dodać, iż wówczas była to pierwsza w Polsce dyskoteka od podstaw zbudowana według projektu (inne kluby powstawały w Polsce na bazie już istniejących, odpowiednio adaptowanych budynków),
  • 1997 W tym roku dyskoteka „Relax” otwiera swoją 2. salę (dziś jest to sala DanceMixx),
  • 1999 W ostatnich miesiącach 1999 roku w klubie otwarta zostaje profesjonalna restauracja,
  • 2004 30. października 2004 rozpoczyna działalność 3. sala taneczna (Disco-Dance), od tego czasu klub przyjmuje obecną nazwę - Discoplex A4,
  • 2007 Wielkanoc 2007 roku to czas, kiedy w A4 rusza kolejny imprezowy parkiet - Sala Black & White,
  • 2011 20. sierpnia 2011 pierwsi goście odwiedzają "Restaurację Grillową A4"
  • 2012 W tym roku planowany jest start kolejnej, tym razem 5. sali,
  • 2013  20. lipiec 17 urodziny klubu i otwarcie 5 sali JAMAICA
discoplexa4.pl ⓒ 2016
Projekt i wykonanie strony www itDesk